Kulturní zařízení Gama
VRACENÍ VSTUPENEK NA NEREALIZOVANÉ KONCERTY
18.5.2020 (po)0:00
Vstupenky za koncerty nerealizované z důvodu koronavirové pandemie, které byly zakoupeny v pokladně Centra kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, p.o. bude možné vrátit od 18. 5. 2020 vždy od 8.00 do 17.00 hodin. Prosíme diváky, aby dodržovali veškerá hygienická opatření, do budovy vstupovali jednotlivě s ochranou úst a nosu a respektovali pokynů personálu. Divákům, kteří si vstupenky zakoupili prostřednictvím Ostravského informačního servisu se peníze vrací na pobočkách Ostravského informačního servisu.
Diváci, kteří si vstupenky koupili prostřednictvím webových stránek klubu, budou kontaktováni postupně emailem (ekonomka@ckv-ostrava.cz) a budou vyzvání k zaslaní platebních údajů potřebných pro vrácení peněz za zakoupené vstupenky.